Motosraz - Rožnov 2009

Tak jako každý rok, i letos se konal tradiční motosraz v Rožnově pod Radhoštěm, kterého jsme se po odmlce opět zúčastnili, a to ve velkém stylu. Objednali jsme si chatku a zůstali celý víkend.

Do Rožnova jsme dorazili popoledni ve složení HADDY, KŘUPINO, DITA, H@Dy s námi dorazil s pickupem naloženým chlaďákem a sudem Gambrinus 11°

Po příjezdu jsme urychleně narazili sud a začali navazovat kontakty s vedlejšími chatkami. Kolem 18h nás doplnili další členové motoclubu – RENAN a DAVID. Jako správní členové okamžitě nastoupili do rozjetého vlaku. Celý večer byl ve znamení Gambrinus, slivovice, tůrování motorek – RENAN a DAVID, a návštěvy pořadatelské služby, která se nám snažila vysvětlit, že po 22h musí být v kempu klid.

Ráno bylo kruté a pro některé byl krutý téměř celý den – HADDY, RENAN. Během dne jsme proběhli kemp, abychom okoukli konkurenční motorky a případně nabrali inspiraci. Odpoledne se konala vyjížďka, které se zúčastnilo min. 1000 motorek, tříkolek, čtyřkolek, mimo nás, jelikož jsme se začali léčit Gambrinusem již před vyjížďkou. Byl to úžasný pohled vidět vyjíždět takové obrovské množství motorek. Během vyjížďky nás v kempu navštívili i členové naších rodin – RENANA a HADDYHO. V neposlední řadě nás přišel okouknout i náš předseda BOHUŠ. Zbytek večera jsme strávili na výborném koncertu se zbytkem Gambrinusu, kde se konala i lesbi schow, se které jsme nikdo nic neměli, jelikož si kočky lehli na pódium, které bylo nízko, takže zážitek měli tak čtyři řady u pódia. Večer jsme zakončili až v pozdních hodinách, takže nedělní odjezd domů byl náročný.

Celkově byl sraz výborný a určitě se zase zúčastníme.

 

Koukněte na foto.